Dėl ket pažeidimo

Laba diena, norėčiau pasikonsultuoti dėl tokios situacijos. Buvo važiuota per geležinkelio pervažą reguliuojamą šviesoforo, tuo metu degė balta šviesa leidžianti eismą. Neseniai prie pervažos buvo pastatytas STOP ženklas. Žmogus važiavo pro sankryžą nestodamas prie STOP ženklo, nes vis dėl to šviesoforas degė baltai ir leido eismą. Už tai buvo atimtos teisės. Ar tai gali būti ginčijama?
Negali būti ginčijama - prie stop ženklo privaloma sustoti pagal KET. Nesvarbu koks šviesoforas buvo, net jeigu jo nebūtų. PRIVALOMA sustoti prie stop linijos ar ženklo.
Prašyti panaikinti paskirtą nuobaudą ar ją pakeisti visada galima, tik reikia įvertinti pažeidimo sudėtį, šiuo atveju KET pažeidimas buvo, privalėjo sustoti prie STOP ženklo, tačiau pripažinus KET pažeidimą būtų galima prašyti švelninti paskirtą nuobaudą.
laba diena, gyvenvieteje greicio virsymas 55 km/h kai leistinas greitis 50 km/h vaziavau 105 km/h ir labai gailiuosi uz toki nusizengima turiu du vaikus 5 metuku ir 3.5 metuku vezu i darzeli, vyras uzsienyje dirba jis neturi teisiu sakykite kas manes laukia?