Byla L2-4225-431/2008
Dėl teismo isakymo išdavimo, rašytinio proceso tvarka

1Vilniaus apygardos teismo teiseja Laima Gerasickiniene, susipažinusi su kreditoriaus UAB „Parex faktoringas ir lizingas“ pareiškimu skolininkams UAB „AGV Transport“ ir G. C. del teismo isakymo išdavimo, rašytinio proceso tvarka

2n u s t a t e :

3Kreditorius UAB „Parex faktoringas ir lizingas“ pateike pareiškima del 200 529,33 Lt skolos, 29 860,75 Lt delspinigiu, penkiu procentu dydžio metiniu palukanu nuo priteistos sumos nuo bylos iškelimo teisme dienos iki teismo sprendimo visiško ivykdymo bei bylinejimosi išlaidu priteisimo iš skolininku UAB „AGV Transport“ ir G. C. .

4Pareiškima atsisakytina priimti.

5Pateiktas kreditoriaus pareiškimas neatitinka CPK 433 str. 1 d. 2 p. reikalavimu, nes pareiškime turi buti nurodyti skolininko vardas, pavarde, asmens kodas (jeigu jis yra žinomas), adresas, darbo vieta (jeigu ji yra žinoma). Kreditorius pareiškime nurodo, jog vieno iš skolininku vardas ir pavarde yra G. C. , tuo tarpu prie pareiškimo pridedamuose irodymuose yra nurodoma, jog už UAB „AGV Transport“ laiduoja ne G. C. , o G. C. .

6Remiantis aukšciau nurodytomis aplinkybemis bei LR CPK 435 straipsnio 2 dalies 1 punktu pareiškima priimti atsisakytina, nurodant, kad tai neužkerta kelio ištaisius trukumus istatymu nustatyta tvarka pateikti nauja pareiškima arba pareikšti ieškini teisme pagal ginco teisenos taisykles (LR CPK 435 str. 4 d.).

7Teismui atsisakius priimti pareiškima, kreditoriui gražintinas sumoketas žyminis mokestis (CPK 87 str. 1 d. 3 p.).

8Teismas, vadovaujantis LR CPK 435 str. 2 d. 1 p.,

Nutarė

9Atsisakyti priimti kreditoriaus UAB „Parex faktoringas ir lizingas“ pareiškima, ir gražinti ji padavusiam asmeniui.

10Gražinti kreditoriui 1457 Lt sumoketo žyminio mokescio.

11Nutartis neskundžiama.

Proceso dalyviai